Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam126
Toplam Ziyaret323693
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

Şile İphone 7 plus alan yerler

Şile İphone 7 Plus Alan yerler

İstanbul Şile de yaşayanlar iphone model telefonlarını değerinde satmak istiyorlarsa bize iletişim kısmındaki numaralarımızdan ulaşabilirler. Şile'de ikinci el iphone telefon alanlar yada alan yerler neresi var diye düşünürseniz, biz adresinize kadar gelip telefonlarınızı nakit olarak elden satın alıyoruz. Şile veya şilenin köylerindeyseniz adresinizi bildirin eğer bizim için kazancı uygunsa adresinize kadar gelelim veya ortak bir noktada buluşabiliriz. İphone7 satmak istiyorsunuz veya iphone7 plus satmak istiyorsunuz, bize telefonunuzun rengini , kaç gb olduğunu ürünün garantisinin devam edip olmadığını yurtiçimi yurtdışımı olduğunu söyleyin anlaşalım 2.el iphone telefonunuzu değerinde satın alalım.

Şile'de İphone 7 ler nekadar eder

Şilede ikinciel iphone7 kaç para eder , iphone 7 plus ne kadar eder : Ortalama Sıfır fiyatlarından yüzde 30 aşağısından nakit olarak satın alıyoruz. Sahibinden.com sitesi yada apple.com.tr sitesine girip günce fiyatlara bakabilirsiniz veya hepsiburada.com sitelerinden satmak istediğiniz telefonun sıfır fiyatını öğrenin o sattılan fiyatının %30 aşağısına 2.el olarak satılır bizlerde o fiyatın 100 tl 200 tl gibi aşağısına satın alıyoruz.

İstanbul Şilede İphone alan yerler neresi

İstanbulun bütün merkezlerinden adresinize gelerek nakit olarak 2.el iphone 7 ve 7 plus telefonlarınız satın alıyoruz. Şile'de mağazamız yoktur fakat randevu yöntemiyle fiyatta da anlaştıktan sonra şileye gelebiliyoruz. ürününüzü değerinde nakit olarak satın alıyoruz.
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum
ŞİLE ve Yakınlarından
İphone Telefonlarınız 
NAKİT 
Alınır
0532 162 96 96
ARAYIN GELELİM