Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam124
Toplam Ziyaret323691
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İphone 11 pro max alan yerler

iphone 11 pro max alan yerler

İş yeri merkezi istanbul Bakırköy'de bulunan mağazamız elektronik eşya ve cep telefonu ticaretiyle hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz iphone 11 pro max telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Diyelimki bir ihtiyacınız var nakit paraya ihtiyacınız var turkcell , türk telekom , vodafone hattınızın üzerine telefon alıp o telefonu hiç kullanmadan bize nakit olarak satabilirsiniz.

2.el iphone 11 pro max alan yerler

2.el iphone 11 pro max pro alan yerler olarakta yine sıfır aldığımız gibi 2.el telefonlarınızıda değerinde nakit olarak satın alıyoruz. İnsanoğluyuz hepimizin acil bir ihtiyacımız an olur ve eş ,dosttan ,bankadan para bulamayabiliriz elinizde o anlık kıymetli telefonunuz varsa nakite çevirip daha sonra durumu toparladıktan sonra tekrar telefon alabilirsiniz ve kimseye minnet etmemiş olursunuz. Bakırköy'de iphone 11 pro max alan yer , istanbul iphone 11 pro max alan yer , Kadıköy iphone 11 pro alan yer olarak İstanbulun bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 2.el iphone 11 pro max kaç para yapar derseniz en güzeli telefon açıp bilgi alabilirsiniz veya wattsapp dan yazabilirsiniz.


i
kinci el iphone 11 pro max alanyer ler olarak dikkat ettiğimiz en önemli kriter telefon satan kişinin fatura sahibi olması gerekiyor eğer fatura sahibi değilse hiç alışveriş yapamıyoruz bunu kesin olarak baştan belirtiyoruz.

 2.el iphone 11 pro max alan yerler

İkinci el iphone 11 pro max nereye satabilirim ?

İkinci el iphone 11 pro max telefonunuz var ve satacak yer arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz, hiç endişe etmeyin arayın bizi telefonunuzun özelliklerinden bahsedin anlaştığımız taktirde adresinize kadar gelip nakit olarak ürünü sizden satın alıyoruz. fiyat olarak örnek verecek olursak 11 pro max 64 gb renk farketmez mağaza satış fiyatı 12.000 tl olduğunu düşünürsek bizim gibi mağazalarda satış fiyatı  10,800 tl olduğunu düşünürsek sıfırı 10.500 tl ye satın alırız 2.elini 9000 tl gibi bir fiyattan nakit olarak satın alıyoruz.
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum