Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret321496
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

Toptan İphone 7 , 7 Plus alım merkezi

Toptan İphone 7 alım merkezi 

Toptan iphone satmak isteyenler, arayın konuşalım size en iyi fiyat teklifini sunalım . Şirketler oparöterlerden hak olarak çıkan telefonlarını elemanlarına veya çalışanlarına vermek yerine nakit paraya çevirmek isterlerse arasınlar konuşalım gerçek değerini verelim. Tarafların karşılıklı olarak anlaşması halinde şirket yetkilisinin ıslak imzayla ürünleri tarafımıza sattığını beyan etmesi halinde para banka havalesi yada elden nakit teslim edilir. İstanbul dışından toplu olarak iphone7 veya 7 plus satmak isteyen müşterilerimiz için önceden randevu almak şartıyla bulundukları şehire gidebiliriz. Ankara toptan iphone 7 alan yerler , izmir toptan iphone 7 alan yerler, adana toptan iphone7 alan yerler , Bursa toptan iphone alan yerler.
 İphone 7 toptan alım yapan yerler

İstanbulda toplu iphone7 alım yapan yerler

İstanbulda olup Telefonlarınızı toplu olarak vermek isteyen şirketler telefoncu mağazalrı telefonlarınızı nakite çevirmek isterseniz arayın bizi , zaman kaybı yaşamayın ya siz getirin yada biz gelelim adresinizden telefonlarınızı nakit olarak alalım. İstanbul Bakırköy'de bulunan iş yerimiz 11 senedir 2007 yılından bu tarafa hizmet vermekteyiz. İphone7 ye iphone7 plus a en iyi fiyat teklifinde bulunuyoruz arayın gerçek değerini görün .
 iphone7 plus toptancıları

İphone 7 , 7 plus toptan kaç para 

sıfır iphone7 cep telefonunuzu satmak istiyorsunuz ve değerini nasıl hesaplayacağınızı bilemiyorsunuz. Bunun en güzel örneği arayıp fiyat teklifi almaktır veya sıfır piyasasını sahibinden.com veya hepsiburada com veya karşılaştırma sitesi olan akakçe .com sitesi gibi buaralardan ürünlerinizin faturalı fiyatını görebilirsiniz, bizim size teklifimiz bu satış fiyatlarına çok yakın olacaktır. Bizi 05321629696 dan arayabilirsiniz. Yetkili Levent Mutlu

Adres : Cevizlik mah  Beyazgüvercin sok no :1 d Bakırköy / istanbul
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum