Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret321493
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İphone X Alan Yerler Bakırköy

İphone Alan Yerler Bakırköy 

İkinci el İphone x alan yerler Bakırköyde nerede satın alırlar, Apple İphone x satmak istesem en iyi fiyatı neresi verir. İphone Sıfır almıştım fakat şimdi satmak istiyorum , satarkende zarar etmek istemiyorum nasıl olurda bunu daha kıymetli olarak zarar etmeden değerlendirebilirim diye düşünüyorsanız. Bakırköy'de Khalkedon elektronikle iletişime geçebilirsiniz telefonunuzun gerçek değerini öğrenebilirsiniz.

Bakırköy'de İphone x 2.el olarak kaç para eder

Sıfır olarak satın aldığınız iphone x (10 ) satsam kaç para eder . Hemen bir hesap kitap yapalım ortalama bir değer çıkartalım. Dİeyelimki siz ürünü 64gb modelini apple.com tr den yani kendi sitesinden  6100 tl ye aldınız ama aynı diğer sitelerde 5400-5500 tl aralığında satılıyor. sahibinden.com veya hepsiburada  bu siteleri ziyaret ettiğiniz zaman aradaki farkı görmüş olacaksınız sizin bu ürünü alırken 600-700 tl yüksek fiyattan almanız bunun gerçek değerinin bu olduğu anlamına gelmiyor. Yani sıfırı 5500 tl ye satılan bir ürünü iki gün geçse 1 gün geçsede sizden alacağımız fiyat ortalama 4700 tl civarında olur oda yaklaşık yüzde 20 değer kaybı demektir.


 iphone alinir satilir

ikinciel iphone x ticaretinde güvenilir yer 

İkinci el iphone x alım satım ticaretinde güvenilir bir yer arıyorum alırkende kazıklanmamak satarkende zararına satmamak için en güvenilir yer yada mağaza tavsiyesi olan varmıdır. Malumunuz insan piyasada kime güvenip kime inanacagını bilemiyor onun için en güzeli herkesin kendi imkanlarıyla araştırması
verdiğimiz adresleri ziyaret ederek kendiniz bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Alışverişi yapmak istersek nasıl gerçekleştirebiliriz.

Eğer bfiyatta anlaşıldığı taktirde alışverişi gerçekleştirmek istiyorsak İş yerimiz İstanbul bakırköy ilçesinde merkezi konumdadır ister siz gelin isterseniz biz sizin dediğiniz adrese gelebiliriz , yada ortak bir konumda buluşulabilir elden nakit oalrak teslim alınır. Bizim Firma olarak tek şartımız ikincielde olsa sıfırda olsa ürünün faturasının olması gerekiyor fatursaız ürün almıyoruzda satmıyoruzda . bize 05321629696 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz yada sabit hattımız olan 02125713071 arayabilirsiniz.
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum