Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret325822
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İphone X alan Yerler Kakırköy

İphone x alan yerler Kadıköy

İphone x satın alım yapan yerler. İkinci el Apple İphone x satmak istiyorsanız ve gerçek değerinin de ne olduğunu bilmiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. 06.05.2018 tarihiyle sıfır iphone x i 5000 tl den satıyoruz 4900 tl gibi nakit olarak satın alıyoruz. 2.el iphone x 64gb 4500 tl gibi satıyoruz 4300 tl gibi satın alıyoruz. Yurtdışından gelmiş x 64gb veryiyonunu sıfır olarak 4000 tl den satın alıyoruz 2.el yurtdışından gelmiş iphone x 64 gb ı 3500 tl den satın alıyoruz, fakat yurdışından gelmiş iphone x lerinize pasaport kaydını yaptırmış iseniz 200 tl daha fazla ödeme yapıyoruz.
 watsapp 2.el telefoniphone x Kadıköy'de alım satım yapan mağaza

Kadıköy'de iphone x alım satım yapan mağazalar olarak faaileyet göstermekteyiz. Olaki iş yoğunlundan dolayı , sağlık sorunlarınızdan dolayı dışarıya çıkma gibi sorunlarınız varsa biz adresinize kadar gelebiliyoruz. Anlaştığımız fiyattan ürünü sizden satın alıyoruz. Örnek verecek olursak telefon görüşmesinde size sorduğumuz sorulardan aldığımız yanıtlara göre bir fiyat değerlendirmesi yapıyoruz . Örneğiz ezik, çizik, vuruk varmı ürünün kutusu , faturası var mı diye soruyoruz. Bu aldığımız yanıtlar karşısında verdiğimiz fiyat oluyor , ürünleri görmeye geldiğimiz zaman konuştuğumuzun haricinde birşey yoksa konuştuğumuz tutarları size ödüyoruz.

2.el yada sıfır x alım satımındaki şartlar nelerdir

Sıfır yada ikinci el olarak satmak istediğiniz telefonlarınızı yada iphone x nizi karşılıklı anlaşma sonrasında satın alıyoruz. 2.el Telefonlarınızı alırken aşağıdaki şartları yerine getirmiş olmanız gerekiyor. 1) Ürünün Faturası olması gerekiyor. 2) Ürünü satan kişinin fatura sahibi olması gerekiyor. 3) Fatura sahibi sattığı ürünü bizim şirketimize sattığınıza dair sözleşe yada faturanın üzerine yazı.
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum