Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret325817
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

iphone 5 , 5s Ekran Tamiri

İstanbul da Bakırköyde İphone5, 5s kırık ekranı nerede tamir ettirilir ?

Apple İphone5 ekran değişimi yapıyoruz
A1553 iphone 5 ekran değişimi yapıyoruz , A1457 iphone5s model ekran değişimi yapıyoruz değiştirdiğimi,z ekranlşar yüzde yüz orjinal ekranlardır. Ekran değişimi iş yoğunluk durumuna göre yarım saat ile 1 saat arasında teslim edilmektedir .İphone ekran kırılmaları garanti kapsamına girmemektedir bu yüzden apple servislerileri ekran değişimi için neredeyse telefonun piyasa sataış fiyatı kadar fiyat istemekteler örnek veriyorum telefonun güncel fiyatı 1.500 tl diyelim apple servisleri ekran değişimi için sizlerden 700-800-900 tl gibi bir fahiş ücret istemekteler bu durumda devreye biz veya bizim gibi bu işi yapan servisler giriyor 700 tl istedikleri ekran bizde 200 tl ye değişmektedir hemde bu fiyatlara montaj dahildir. Oyüzden en güzeli ekranı değiştirmeden önce piyasayı iyice araştırıp uygun fiyatlı ve size güven veren yerlerde yaptırabilirsiniz biz khalkedon elektronik olarak yaptığımız işlere garanti veriyoruz ekran renginde ve dokunmatiğinde hassasiyet kaybı yaşamayacaksınız. Ekranlarınız kırılmış olabilir değiştirdikten sonra tekrar kırılmaması için dikkat etmeniz gereken hususların en başında pantolanlarınızn arka cebi,new koymayınız bu şekilde çok kırılan ekran oluyor yine çantalarınıza koyarklen kitap veya daha ağır ürünleri farkında olmadan telefonun üzerine bırakıp ekran kırılabiliyor. İphone5 ekranlarınız değişimini garantili olarak yarım saat içerisinde yapıyoruz iphone 5 s telefonlarınızn kırıkekranlarını yarım sat içinde değiştiriyoruz . İphone kırık ekran tamiri bakırköy.
İstanbul bakırköydeki adresimizde iphone 5 ekranlarınızı tamir ediyoruz adresimiz eski adliyenin yanındaki eski bakırköy vergi dairesinin yanında bulunmaktadır.
bakırköy iphone5 s ekran tamiri, Bakırköy iphone5 kırık ekran dokunmatik ekran tamiri yapıyoruz aynı gün aynı saat teslim alabilirsin günlerce aylarca sizleri bekletmeyiz bugun git yarın gel demeyiz tamir masamızın yanında oturarak işlemleri sizde takip edebilirsiniz. Bakırköy dışından iphone5 kırık ekran tamir ettirmek isterseniz kadıköyden denizotobüsyle ulaşım çok kolaydır metro metrobüs otobüs gibi ulaşım yolları çok rahattır. telefon açmanız halinde adresimiz tarif edebiliriz yada iletişim kısmından adresimizi görebilirsiniz.
 bakırköy iphone 5 ekran tamiri

Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum