Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam126
Toplam Ziyaret323693
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İPAD 2 Ekran Tamiri

ucuz ipad 2 Ön cam ekran değişimi en geç 1 Saat te teslimat

ipad2 dokunmatik ekran tamiri

ipad 2 lerinizi tamir ediyoruz. ipad2 dokunmatik ekranı kırılmış olabilir hiç dert etmeyin çünkü orjinal ekranı yenisiyle değiştiriyoruz . Niye kırıldı, kim kırdı, nasıl kırıldı, hiç önemi yok artık olan olmuş önemli olan hastayı ayağı ya kaldırmaktır, bunu da emin ellerde emin kişilere teslim etmek en doğru karadır.
ipad2 dokunmatik cam ı nasıl tamir edilir , ipad2 dokunmatik ekranı kırıldı nerede tamir edilir, ipad dokunmatik ekran kırıldı kaç paraya değiştirilir, ipad2 kırık dokunmatik ekran tamiri ne kadar sürer , şimdi bu soruların sırasıyla cevaplarını verelim : * ipad2 kırılan dokunmatik ekran yenisiyle değiştirilir eski camımın onarımı yapıştırılması mümkün değildir %100 orjinal i ile değişim yapılır. * ipad2 dokunmatiği kırılde nerede yaptırılır khalkedon elektronikte gözünüzün önünde sizi hiç sıkmadan çok kısa bir zaman süresinde teslim alacaksınız. * ipad2 kırtık dokunmatik ekran kaç paraya değişttilir fiyatlar genellikle dolar kuruna göre değişiklik gösterebiliyor şuanki güncel fiyat 140 tl ama siz yinede en son fiyat bilgisini telefon açarak öğrenebilirsiniz veya işyerimize geldiğiniz zaman yine fiyatını öğrenebilirsiniz. Sizlere bazı tavsiyelerde bulunmak isterim bu tavsiye ipad2 ekranlarınızın tekrar kırılmaması için: en önemlisi kural taşıma çantası kullanmanızı tavsiye ediyorum onun haricinde diğer tavsiyelerimiz , okul çantanıza veya içinde ağırlık bulunan çantalara ipad2 nizi çıplak olarak koymayınız çünkü hafif bir darbede bile ipad2 lerin dokunmatik ekranları kırılabiliyor, ipad2 lerin ekran kırılması çok soğuk ortamlarda ve çok sıcak ortamlarda hafif bir darbede daha çabuk kırılabiliyor .

kısacası İstanbul dan veya diğer şehirlerden gelecek müşterilerimiz zaman kaybı yaşamak istemiyorlarsa öncesinde randevu alabilirler ve beklemeden en geç 1 saat te doğrudan ürünlerini alabilirler. Renk olarak siyah ve beyaz renk vardır örneğin siyah renkli ipad2 nin ekranı kırılmış ve onu beyaz renk ile değiştirmek isterseniz hiç sıkıntı yaşamadan değişim oluyor kısacası siyah ekranı beyaz beyaz ekranı siyaha döndürebilirsiniz tamamen sizin zevkinize kalmış . Sizleri ipad2 nizin ekranını değiştirmek üzere Bakırköy deki adresimize bekliyoruz


Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum