Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret318734
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

Bakırköy İphone ve 7plus alım satım

Bakırköy iphone7 ve 7 plus alım satım 

sıfır yada 2.el iphone 7 yada 7 plus telefonlarınız satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz telefonunuz sıfırda olabilir, ikinci el de olabilir sıfırda olabilir modeline göre sizlere fiyat değerlendirmesi yapıyoruz. 2.el iphone7 plus kaç gb 32 gb mı 128 gb 256gb kutusu mevcutmu faturası mevcutmu bu gibi değerlendirmeleri yaptıktan sonra sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Bulunduğumuz teklif sizin içinde uygunsa alışverişi gerçeleştiriyoruz.

internet üzerinden 2.el telefon alışverişi nasıl oluyor.

İnternet üzerinden bir alışveriş yaparken insan ister istemez tedirgin oluyor , aceba nasıl bir kişi güvenilirmi güvenilmez mi , üçkağıtcımı , dolandırıcımı , haklı olaraktan insan karşısına kimin çıkacağını bilemez bozuk mal mı satacak veya bozuk mal mı alacağım şüphesinde olabilir o yüzden bu gibi durumlarda mağazalardan alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz. Ürünü alırken turkiye.gov.tr sitesine girerek ürünün yurtiçi kayıtlı olduğunu veya kayıtının olmadığını öğrenebilirsiniz. Aldığınız ürün apple ise onunda garantisini sorgulayabilirsiniz. Apple garanti sorgulama kısmında sorgulama yapabilirsiniz.

Bakırköy'de 2.el telefon alan yerler

İstanbul Bakırköy de 2.el cep telefonu alım satım yapan yerler olarak istanbul caddesinde ender mağazasının karşı sokağında bulunan khalkedon elektronik olrak sizlere hizmet vermekteyiz. Malınıza hak ettiği değeri almak istiyorsanız kazıklanmak istemiyorsanız ürürnünzün gerçek değerini bulmak istiyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşın size gerçek 2.el değerini verelim. Bugüne kadar hiç bir müşterimizle sorun yaşamadık yaptıklarımız inanınki yapacağımız alışverişlerimizin teminatıdır. Bizlere güvenebilirsiniz
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum