Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam126
Toplam Ziyaret323693
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

2.el DJI Rc Model Helikopter

2.el dji ( RJI ) RC Model Helikopter

İkinciel helikopterlerinizi değerinde satın alıyoruz. rji Fantom 3 model helikopterleriniz değerinde nakit olarak satın alınır . Fiyatlandırmayı ürünün temizlik durmuna göre ve yanındaki ek aksesuarlarına göre yapmaktayız. Teklifimiz sizin için uygun olursa ya siz bizim adresimize gelirsiniz yada bizler sizin adresinize geliriz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ödemenizi nakit olarak yapıp ürünü satın alırız .
 2.el model helikopter alım

2.el Dron ( Helikopter )alım satımı Yapan yer

Merkezimiz istanbul Bakırköy'de bulunmaktadır , Satmak istediğiniz 2.el dronlarınızı en fiyata bize satarak değerlendirebilirsiniz. Fantom 3 advanced modeli ve 2.el fantom3 profosyonel modellerini değerinde nakit olarak almaktayız. Satın aldığımız ürünlerin faturasının olması değerinin yüksek olmasını sağlar bundan sonra 2.el fantom alacak kişilerin faturalarını muhafaza etmelerini tavsiye ederim. İstanbulun hangi semtinde olursanız olun siz gelemezseniz biz adresinize geliriz 2.el dronu uçururuz testi ni yaparız kontrolleri geçtikten sonra değerini sizlere nakit olarak taktim ederiz.

İstanbul'da RC model oyuncak alan mağazalar

istanbulda yaşıyorum ve rc model oyuncağımı nereye satacağımı bilmiyorum diyorsunuz . Hiç merak etmeyin bizde tam noktada devreye giriyoruz sizin kullanmadığınız ikinciel arama helikopter uçak gibi rc modellerinizi değerinde satın alıyoruz . Bir hevesle almış olabilirsiniz , kullanmaya vakit bulammış olabilirsiniz beklediğiniz gibi olmayabilir , hevesinizi almış olabilirsiniz.Nakit paraya ihtiyacınız olabilir helikopterinizi nakite dönüştürmek isteyebilirsiniz. İş yerimizin merkezi İstanbul Bakırköyde fakat bütün ilçelre gitme imkanımız vardır.
KHALKEDON ELEKTRONİK : Cevizlik mah iskele cad beyaz güvercin sok no :1/ D Bakırköy / İstanbul

 khalkedon dji rc oyuncak

Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum
ikinciel helikopterleriniz model oyuncaklarınız değerinde nakit olarak satın alınır 0212 571 30 71 - 0532 162 96 96
 fantom3