• https://www.facebook.com/pages/Khalkedon-Elektronik/204461759614491?ref=hl
  • https://twitter.com/khalkedonelektr
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret147686
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim

2.el xbox one alan yerler

2.el xbox one satın alan yerler

Sahibinden 2.el xbox satın alıyoruz. Satmak istediğiniz ikinciel xbox one oyun konsollarınızı değerinde satın alıyoruz. Kullandığınız eski xbox one oyun konsollarınızı artık kullanmıyorsanız veya ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorsunuz biz sizin 2.el xbox one oyun konsollarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. İster adresimize gelin isterseniz biz sizin adresinize gelelim makinenizin değeri neyse nakit olarak ödeyip satın alalım . Yanında 2.el xbox oyunların sayısına göre ikinciel xbox one joistik sayısına göre alım fiyatı değişmektedir.

İstanbul'da 2.el xbox one nereye satılır

istanbul'da oturuyorsunuz ve ikinciel xbox one nereye satabilirim ,kime satabilirim diye araştırmaya girecek olursanız biz sizden ikinciel oyun konsollarınız değerinde alıyoruz. Yanındaki kol sayısı ve oyun sayısına göre alış fiyatı değişiklik göstermektedir. Bizim yerimiz istanbul bakırköyde bulunmaktadır. Fakat siz hangi semtdeyseniz adresinize kadar geliyoruz ister kadıköy olsun ister kartal olsun ister beylikdüzü olsun avcılar esenyurt neresi olursa olsun . Cihazınız sorunsuzsa adresinize kadar geliyoruz.

2.el xbox one kaç para eder ? 

2.el xbox one kaç para ederdiye sorarsanız buradan cevap vermek çok zor oluyor neden derseniz bi yazı yazıyoruz üzerine kaç sene geçiyor verdiğimiz fiyatlarda şaşmalar oluyor o yüzden satacağınız zaman en güzeli telefon açarak fiyat almak olacaktır.
 2.el xbox one alan yerler
Yorumlar - Yorum Yaz


2.el LED LCD Televizyon
forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 28° 19°
Üyelik Girişi