Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret321496
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

Avcılar iphone7 plus alanlar

Avcılar İphone 7 plus alan yerler 

İstanbul avcılarda yaşayanlar 2.el iphone 7 plus telefonunuzu satıp nakit parayamı dönüştürmek istiyorsunuz: Arayın gelelim veya adresimizi tarif edelim siz gelin yada ortak bir noktada buluşalım hizmette sınır yok alo demeniz yeterli olacaktır. Akla gelen ilk soru ne kadar eder tahmini olarak sıfırından yüzde 30 gibi aşağısında bir fiyat eder. Avcıların neresinde olursanız bizim için farkemtmez siz gelemezseniz biz gelelim adresinizden ürününzü nakit olarak alalım. Avcılar cihangir telefon alanlar, avcılar firuzköy iphone alan yerler parseller ,üniversite , tahtakale neresinde olursanız olun yeterki satmak istediğiniz ürünlerin faturası olsun satın alırız.
 Avcılar Telefon Alanlar

Avcılar da 2.el iphone7 plus kaç para eder ?

İster Avcılar isterse Bakırköy olsun sonuçta bu telefon bunun beli bir piyasası var kimisi çok kar elde etmek için malı alırken hakkını vermez ürünün değerini öldürürlerde öldürürler. Sizlere iyi fiyat verdiğimizi anlamanın yolu doğrudan telefon açıp kaç para eder diye sorun bizde size ikinci el iphone7 plus telefonuınuzun ne kadar ettiğini söyleyelim . İphone7 plus kaç gb rengi nedir garanti süresi nekadar daha devam ediyor. Bu bilgilerin hepsini değerlendirdikten sonra size net bilgiler verebiliriz.

Avcılarda 2.el İphone 7 plus a en iyi fiyatı neresi verir ?

2.El ilphone 7 plus a Avcılarda en iyi fiyat teklifini bizim firmamız khalkedon elektronik vermektedir. Avcılarda cep şube ve mobil şubemiz anında sizinle iletişime geçerek anlaşma sağlandığı taktirde adresinize gelerek kontreller yapılıyor kontroller bittikten sonra nakit ödeme yapılarak ikinci el iphone 7 plus telefonunuzu satın alıyoruz.
 Avcılar iphone 7 plus alan yerler

Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum