Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret226841
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim

Avcılar iphone7 plus alanlar

Avcılar İphone 7 plus alan yerler 

İstanbul avcılarda yaşayanlar 2.el iphone 7 plus telefonunuzu satıp nakit parayamı dönüştürmek istiyorsunuz: Arayın gelelim veya adresimizi tarif edelim siz gelin yada ortak bir noktada buluşalım hizmette sınır yok alo demeniz yeterli olacaktır. Akla gelen ilk soru ne kadar eder tahmini olarak sıfırından yüzde 30 gibi aşağısında bir fiyat eder. Avcıların neresinde olursanız bizim için farkemtmez siz gelemezseniz biz gelelim adresinizden ürününzü nakit olarak alalım. Avcılar cihangir telefon alanlar, avcılar firuzköy iphone alan yerler parseller ,üniversite , tahtakale neresinde olursanız olun yeterki satmak istediğiniz ürünlerin faturası olsun satın alırız.
 Avcılar Telefon Alanlar

Avcılar da 2.el iphone7 plus kaç para eder ?

İster Avcılar isterse Bakırköy olsun sonuçta bu telefon bunun beli bir piyasası var kimisi çok kar elde etmek için malı alırken hakkını vermez ürünün değerini öldürürlerde öldürürler. Sizlere iyi fiyat verdiğimizi anlamanın yolu doğrudan telefon açıp kaç para eder diye sorun bizde size ikinci el iphone7 plus telefonuınuzun ne kadar ettiğini söyleyelim . İphone7 plus kaç gb rengi nedir garanti süresi nekadar daha devam ediyor. Bu bilgilerin hepsini değerlendirdikten sonra size net bilgiler verebiliriz.

Avcılarda 2.el İphone 7 plus a en iyi fiyatı neresi verir ?

2.El ilphone 7 plus a Avcılarda en iyi fiyat teklifini bizim firmamız khalkedon elektronik vermektedir. Avcılarda cep şube ve mobil şubemiz anında sizinle iletişime geçerek anlaşma sağlandığı taktirde adresinize gelerek kontreller yapılıyor kontroller bittikten sonra nakit ödeme yapılarak ikinci el iphone 7 plus telefonunuzu satın alıyoruz.
 Avcılar iphone 7 plus alan yerler

Yorumlar - Yorum Yaz
forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67379.7124
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Üyelik Girişi