Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam121
Toplam Ziyaret323688
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İpad Air2 alan yerler

2.el ipad air alan yerler

Kullanılmış , ikinci el ipad air2 satın alan yerler olarak faaliyet göstermekteyiz. Sizler daha önce hiç ipad satmaya çalışmadığınız için aceba bunu alacak yer varmı, istanbul da kim ikinci el ipad air 2 satın alır, insanoğlu kafasında bin tane soru üretebilir bu çok doğaldır, bizimde işimiz bu olduğu için satılık 2.el ürünlerinizi değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Ürün alımı esnasında parmak okuyucusu çalışıyormu çalışmıyormu bunları deniyoruz içinde apple kimliği varsa satın almadan önce sıfırlamamız gerekiyor öncelikle apple kimliği bilgirinizi girerek çıkış yapmanız gerekmektedir daha sonrasında sıfırlama işlemine geçilmektedir.

ikinci el ipad air 2 satmak için ne yapmam gerekiyor ?

öncelikle alışverişimizin ilk şartı fiyat konusunda anlaşmak, fiyatta anlaştıktan sonra teslimat için buluşma noktası, ister siz adresimize iş yerimize kadar gelip güven içerisinde alışverişi gerçekleştirebilirsiniz, isterseniz bulunduğunuz adresi söylerseniz adresinize kadar gelip ödemesini hesabınıza havale yada eft yapabiliriz. İş yerimize geldiğiniz taktirde ödemesini nakit olarak elden yapma imkanımız var. İkinci el ipad air 2 kim alır daha doğrusu 2.el ipad air 2 satmak istiyorum dediğinizde gerçek değerini kim verir. Bunu öğrenmenin en güzel yolu, yöntemi bize cep telefonu numaramızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz 0532 162 96 96 numaralı telefonu hiç sıkılmadan sabah 8 akşam 8 aralığında arayabilir yada watsapp üzerinden yazabilirsiniz.
 ipad air 2 alan yerler

ikinci el ipad air 2 alanlar İstanbul

İstanbul da ipad air2 satın alan yer ler olarak Bakırköy merkezli iş yerimizden istanbulun bütün ilçerinde buluşarak ürün alımı yapmaktayız. Sizin için uygun olan saat ve günü belirlerek randevu sistemiyle çalışabiliriz. Fiyatlar dolara bağlı olarak sürekli aşağı yukarı oynamakta o yüzden buradan bir fiyat belirlemesi yapamıyoruz malesef . ürün kaç gb ise 16 veya 32 veya 64 gb olmasına göre , o günün şartlarına göre fiyat değerlendirmesinde bulunuyoruz iki taraf içinde uygun olursa alışverişi gerçekleştiriyoruz.

 ipad air2 gold
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum