Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret318730
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İkinci el iPhone 7 plus alım satım

 IPhone 7 plus alım satım yapan yerLer

İphone7plus  satmak isteyen kişiler iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşıp ikinci el iPhone 7 Plus telefonlarını değerinde satabilirler. İstanbul Bakırköy Kadıköy mecidiyeköy  Ve şuan adı aklıma gelmeyen diğer semtte ve ilçede oturan kişiler iPhone 7 Plus telefonlarını kullanılmış olabilir veya sıfır jelatininde olabilir nakit olarak bizlere satabilirler.  Telefonu satmak isteyenler gelmeden önce iletişim kısmındaki numarayı arayarak sıfır veya ikinci el iPhone 7 Plus telefonnun değerini öğrenebilirler şayet istedikleri fiyatı Duyarlarsa Ve satmak isterlerse Bakırköydeki işyerimize getirebilirler veya belirledikleri adrese biz gelebiliriz veya ortak bir buluşma noktasında bir araya gelerek kontroller yapıldıktan sonra ödeme nakit olarak teslim edilir.

 İkinci el iPhone yedi plus kaç para eder 

iPhone 7 telefonunuzun veya iPhone 7 Plus cep telefonunun son kaç para ettiğini merak ediyorsunuz bunu öğrenmenin yöntemi çok basit ortalama sıfır  değerinin %30 aşağısına nakit olarak satın alıyoruz. Bunu nasıl hesap duyacağınıza düşünüyorsanız Apple com tr sitesine girerek iPhone 7 plus satın al seçerek oradaki güncel fiyatını öğrenebilirsiniz .  Oradaki fiyat üzerinden %30 aşağısına bizlere nakit olarak satabilirsiniz satmak istediğiniz telefonun herhangi bir hatası yok ise düşmeye bağlı ezilme üzülme kırılma veya kasada oluşan bir zarar yok ise sizlere net fiyat veriyoruz ve bu anlaştığım ız fiyatı ürünü test ettikten sonra ödemesini nakit olarak sizlere yapıyoruz.  Örneğin sıfır iPhone 7 Plus 32 GBlık güncel Apple Storedaki fiyatı 3700 tl %30 aşağısı yaklaşık olarak 2800 tl civarında yapmaktadır yani sizlerden biz bu telefonu herhangi bir hatası kusuru Herhangi bir hatası kusuru yok ise 2800 tl gibi satın alıyoruz. Yenisini satmak isterseniz sıfırı 3700 satılan ürünün %15 aşağısı yaklaşık 400 500 tl'ye aşağısından yani 3300 3400 tl'ye gibi satın alıyoruz.

ikinci el iphone7 plus telefonu kime satabilirim

ikincil iPhone  yedi plus kime satabilirim  İkinci el iPhone 7 Plus kaç para eder. Bütün bu soruların cevabı çok basit 0 532 162 96 96 numaralı cep telefonunu arayarak net fiyat alabilirsiniz işyeri merkezin biz İstanbul Bakırköy  Merkezi konumundadır fakat siz gelemeyecek olursanız bizi aramanız durumunda anlaşmamız durumunda sizin belirlediğiniz adrese kadar gelebiliriz. Buluşma yerlerimiz genellikle merkezi yerler olmaktadır örneğin metrobüs durakları  Deniz otobüsü durakları marmaray durakları veya metro hattı durakları olabilir şayet gelemiycek durumdaysanz adresinizi verdiğiniz taktirde anlaştığım ız fiyattan 50 TL aşağısına adresinize kadar gelebiliyoruz mecidiyeköy ikinci el iPhone 7 plus  Kadiköy ikinci el iPhone 7 Plus alırım Bakırköy ikinci el iPhone 7 Plusalım kartal ikinci el iPhone 7 Plus alalım mecidiyeköy ikinci el iPhone 7 Plusalım hangi semtte olursanız olun adresinize kadar çıkıp geliyoruz bizim için önemli olan kriter birincisi ürünün faturası mevcut olması  İkinci kriter ürünü satan kişinin kimlik fotokopisinı vermesi bu iki koşulu yerine getirdikten sonra alışverişimiz çok kısa bir süre içerisinde nakit olarak tamamlanmış oluyor. Verdiğimiz fiyatları çelişkili buluyorsanız sahibinden.com sitesini ziyaret ederek size vermiş olduğumuz fiyatları kıyasıya bilir  Üç aşağı beş yukarı kafanızda net bir fiyat oluşmuş olur size verdiğimiz fiyatların üzerine ortalama 50 ila 100 tl'ye arası Çağır koyup satış yapıyoruz çok uçuk kar oranları yoktur o yüzden size piyasanın üzerinde bir fiyat teklifinde bulunacagımızs inanabilirsiniz 
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum