Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret226841
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim

ikinciel iphon6s piyasası

ikinciel iphone 6s piyasası 

ikinciel iphone6s cep telefonumu satmak istiyorum piyasasının ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum . 2.el iphone6s kaç para eder istanbulda ikinciel iphone6s e en iyi fiyat teklifi veren yerler neresi, 1 ay kullanılmış iphone6s ler nekadardan gider , 2.el akıllı cep telefonu alım satımı varmı ? evet bu sorularınızın hepsinin ortak bir cevabı var : evet biz sizin ikinciel iphone6s lerinizi değerinde nakit olarak satın alıyoruz ister siz getirin isterseniz biz sizin adresinize gelelim nakit olarak satın alalım. İstanbul bakırköy ,kadıköy mecidiyeköy beylikdüzü kartal pendik bütün ilçerinden adresinizden günün piyasası neyse en yüksek değerinden satın alıyoruz.

2.el iphone6s plus nekadar eder kim alır ?

ikinciel iphone6s plus 16 gb ve iphone6s plus 64gb lık cep telefonunuz var satmak istiyorsunuz ve değerinin ne olduğunu öğrenmek istiyorsunuz . Telefon açın değerini sorun sizin için sunduğumuz teklif uygunsa nakit para olarak satın alalım. Telefonunuzun herahngibir darbesi eziği, büzüğü yani kırı çatlağı yoksa sıfır ayarındaysa en fiyatı sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Neden bukadar emin konuşuyoruz . Çünkü çok düşük kar oranlarıyla çalışıyoruz örneğin yüzde 2 yüzde 3 gibi kar edecek şekilde sizleride çok mağdur etmeyecek şekilde ürünlerinizi satın alıyoruz.

2.el iphone 6s veya 6s plus alışverişi nasıl gerçekleşiyor

Öncelikli olarak telefonu satmaya kesin kararlı olmanız gerekiyor. Bizlere iletişim kısmındaki telefon numaralarından ulaşmanız gerekiyor . Telefonunuzun özelliklerini bizimle paylaşıyorsunuz örneğin : Ürün türkiyedenmi alınmış yurtdışından mı alınmış tr den alınmış sa hangi firmadan turkcell mi avea mı vodafone mi veya elektronik marketlerdende alınmış olabilir . Bunları söyledikten sonra ürünün kutusu faturası mevcutmu , kapasitesi kaç gb olduğunu telefonunuzda herhangibi bir darbe söz konusu lup olmadığını bizlerle paylaşıyorsunuz. Telefonunuz yurtdışından alındıysa pasaport kaydının olup olmadığını söylüyorsunuz, bütün bunları konuştuktan sonra telefonun piyasa değerini ortaya çıkarıyoruz ve teklif sunuyoruz. Bu teklif sizin için uygunsa teslimatı yapmak için adresimize gelebilirsiniz veya biz sizin bulunduğunuz adrese gelebiyoruz veya ortak bi noktada buluşup bir avm ve metro istasyonu veya marmaray istasyonu veya vapur iskelelerinin önünde bir güzergahta buluşup telefonu test ettikten sonra size ücretini taktim edip alışverişi gerçekleştirmiş oluyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz
forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67379.7124
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Üyelik Girişi