Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret226840
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim

2.el İPad Pro Özellikleri

Satmak istediğiniz 2.el ipad pro nun özellikleri hakkında bahsetmek istiyoruz.ipad her zaman eşsiz bir şekilde sürükleyici olmuştur. Bu etkiyi artırmak ve daha geniş bir boyutta taşımak için ipad pro yu tasarladık . Herşey, 12.9 inç Retina ekranla başlıyor.
Ve İPad'e özgü, belirgin derecede ince ve hafif tasarımla . % 78 daha fazla ekran alanı sayesinde , İPad Pro sadece görüntüleme deneyiminizi değiştirmekle kalmıyor, bir şeyler yaratmanın ve paylaşmanın ynei yollarınıda sunuyor. Multi-Touch'a daha büyük bir hassasiyet katmak için, dokunuşlarla ilgili alt sistemi tamamen yeniden tasarladık. Sensörlerin duyayrlılığını artırdık ve dokunuş yenileme oranını iki katına çıkardık. Açıkçası bu, şimdiye kadar ürettiğimiz en gelişmiş ekran.Ve 5.6 miilyon pikselle tüm İOS aygıtları arasında en yüksek çözünürlüğe sahip bu ekrandaki içeriğe bağlı olarak görüntü yenileme sayısını otomatik bir şekilde ayarlayabilen ilk ipad bu özellikdaha iyi enerji verimliği ve beklediğiniz tüm günlük pil ömrü demek .
Aygıtın yüksek performans düzeyini sağlayan sey güçlü A9X çip Bu çip özel olarak İPad pro için ve geniş bir ekranın gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlandı. Boyutu daha çok şey görmenizi ve daha çok şey yapmanızı sağlıyor. Bu özelliklerdeki kullandığınız ve hediye olarak gelen ipad pronunuz satmayı düşünüyorsanız arayın anında nakiti cebinize koyun . 2.el ipad pro alanlar

forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67379.7124
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Kullanılmış ipad pro satın alıyor
sıfır  ipadleriniz
iphone cep telefonlarınız
Nakit olarak en yüksek değerden 
satın alınır
0532 162 96 96