Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam126
Toplam Ziyaret323693
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

2.el iPhone7 Alım Yapan Yerler

0532 162 96 96

2.el iphone7 Alım Yapan Yerler

2.el iphone7 alım satım yapan mağaza olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İş yeri merkezimiz İstanbul Bakırköy içerisinde bulunmaktadır. Alışverişin sizlere güven vermesi adına 10 senedir sabit adresimiz olan cevizlik mahallesi iskele cad beyaz güvercin sokağa bekliyoruz.İsterseniz Firma çalışanlarımızda sizlerin bulunduğu adrese gelerek 2.el iphone7 alışverişini gerçekleştirebiliriz. 2.el iphone7 alışverişinde en önemli kriterimiz satmak istediğiniz ikinci el temiz kullanılmış olması ürünün faturasının mevcut olması gibi darbe almamış olması gerekiyor.

İstanbul'da 2.el iphone7 nekdar eder

2.el iphone7’ler in fiyat değerlendirmesini neye göre nasıl yapıyoruz. 
Öncelikle ürünün faturasının olması değerini kafadan 100 TL artmasına sebep oluyor. 2.el iphone7ler de 2. fiyat kıyaslaması ortalama sıfır değerinden yüzde otuz gibi düşük fiyattan satın alıyoruz sıfır İphone7 fiyatlarına bakmak isterseniz. http://www.apple.com/tr/iphone-7/. Daha sonraki kriterler ürünün kutusunda olması darbe almaması bu ürünü sizden yüksek fiyattan almamıza sebeptir. İş yerimiz Bakırköy de olmasına rağmen sizin istediğiniz adrese ürün almaya gelebiliriz. Ama siz satmak için adresimize gelirseniz en az 50 TL daha avantajınız olur. Gümüş renk yada siyah fiyat farkı yoktur.

toptan iphone alım yapan telefoncular

toptan olarak telefon alımı yapıyoruz tahüt le toplu telefon alan şirketler telefonları nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız alo demeniz yeterli ister siz gelin ister biz gelelim nakit ödeme yaparak ürünlerinizi anında satın alabiliriz.
 iphone7 2.el nakit alım

2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum