Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret318730
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

apple watch alan yerler

apple watch alan yerler

Apple Watch alan yerler, İkinci el Apple watch alan yerler Apple Watch 42 milim alan yerler olarak satmak istediğiniz ikinci el Apple Watch larınızı değerinde nakit olarak Satın alıyoruz. İstanbul ikinci el Apple Watch alan satan yerler olarak Bakırköy’de faaliyet göstermekteyiz. Siz satmak istediğiniz ikinci el Apple Watch seriyi saatinizi Bakırköy’e getiremeyecek olursanız biz sizin adresinize gelebiliriz. Bakırköy Apple Watch alan yerler, Kadıköy Apple Watch alan yerler Beşiktaş Apple Watch dört alan yerler bostancı Apple Watch alan yerler Beylikdüzü Apple Watch alan yerler avcılar Apple Watch dört alan yerler. Olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde sizlere hizmet vermekdeyiz bir telefon kadar yakınız 0 532 162 96 96
 iwatch satın alan yerler

Apple Watch seri 4 alan yerler

Apple Watch seri dört alan yerler, Apple Watch seri 44mm Alan yerler, Apple Watch Seri  40 milim alan yerler, İstanbul’da ikinci el satılık Apple Watch saat satabileceğim noktalar neresi, Apple Watch satarken piyasayı neye göre belirleme diyeyim, kaç para istemeliyim, Apple Watch Seri dört alan yerler kullanılmış ikinci el Apple Watch dört saatimi kaç para verirler.  Bizler Apple Watch Siri dört alırken fiyat değerlendirmesini ürünün temizlik durumuna göre, kutusunun olmasına göre, faturasının olmasına göre, yedek kayışının olmasına göre, garanti süresinin devam edip etmemesi ne göre değerlendiriyoruz. Bütün bu değerler bir araya toplanarak İkinci el Apple Watch dört saatinizin alış fiyatını belirliyoruz.
EFT veya havale yaparak gönderebiliriz. Eğer isterseniz sizde İstanbul Bakırköy’deki cevizlik mahallesi beyaz güvercin Sokak numara bir bölü de adresimize gelerek alışverişi burada gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci el Apple Watch dört kaç para eder

Satmak istediğiniz ikinci el Apple Watch serisi dördüncü nesil saatinizin kaç para ettiğini piyasa değerinin ne kadar olduğunu öğrenmek için iletişim kısmındaki cep telefon numaramız dan direk arayarak ya da WhatsApp dan mesaj yazarak öğrenebilirsiniz eğer sizin için söylediğimiz fiyat uygun olursa satılık ikinci el Apple Watch seriyi dört saatinizi nakit olarak alanında olabiliriz. Eğer siz gelemeyecek olursanız ikinci el Apple Watch seriyi dört saatinizi adresinizden almaya biz gelebiliriz. Ödemeyi isterseniz elden nakit olarak ya da banka hesabınıza EFT veya havale yaparak gönderebiliriz. Eğer isterseniz sizde İstanbul Bakırköy’deki cevizlik mahallesi beyaz güvercin Sokak no:1/D de adresimize gelerek alışverişi burada gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Söğütlüçeşme cad no:6 Kadıköy /İstanbul
Tel : 0532 162 96 96
 

Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum