Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret321490
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

İphone xs max alan yerler

İphone sx max alan yerler

ikinci el iphone sx max satın alan yerler . Sıfır yada 2.el kullandığınız apple iphone sx yada sx max telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. İstanbul Bakırköyde ikamet ediyorsunuz ve satmak istiyorsunuz , cep telefonundan haritalar kısmına gelerek khalkedon elektronik yazdığınız zaman bizim iş yerimizi görebilirsiniz ve konum doğrudan sizi cep telefonu alan yerler e getirecektir yani bizim iş yerimize geleceksiniz. Öncesinde ikinci el iphone xs max kaç para eder diye sorun size fiyat teklifinde bulunalım uyarsa çıkın gelin yada biz sizin adresinize çıkıp gelelim . Sizlerde bizim adresimize kadar gelip alışverişinizi nakit olarak yapabilirsiniz. Bakırköy ikinci el iphone xs max alanlar ve Beylikdüzü sx max alan yerler kadköy 2.el iphone sx max alan yerler olarak veya kartal 2.el iphone xs max alan yerler olarak hizmet veriyoruz.

Telefon alan yerler

İstanbul'dan bütün ilçelerden ikinci el telefon alıp satıyoruz, İstanbul piyasasında bir çok telefoncu olduğu gibi bir çok üç kağıtcı esnaf görünümlü ketenpereci kişiler var bunlara karşı dikkatli olmalısınız , size verdiği fiyatı malı almaya gelince ytada siz getirince fiyat kırarlar bu tipte kişileri dikkat edin. siz örneğin google la 2.el iphone xs max alan yer ler yazdınız öncelikle alışveriş yapacağınız kişinin mağazası olup olmadığına dikkat edin , ürün teslimatı sırasında size sahte para verebilirler. Veya hesabınıza para atarlarsa daha sonra ben bu kişinin hesabına para attım ama bana ürün gönderecekti göndermedi diyelibilir, bu gibi durumlara mağruz kalmamak için hesabınızın açıklma kısmını karşılığını elden aldım yazdırınki daha sonra böyle alacak verecek muhabeti olmasın yoksa mahkemelere çokca git gel yaparsınız.

spot telefoncular nerede

Sonunun cevabı çok sabit heryerde yaniş siz bozdurma bir ürün satmak istiyorsunuz ve bizi aradığınız zaman biz herye geldiğimiz için adresin açıkcası pek bir önemi yok ama illaki adresimize gelmek isterseniz istanbul bakırköydeyiz adresi aşağıya yazacagım iletişim kısmanındaki numaralardan ve adresten bize ulaşabilirsiniz. Spot iphone sx max alan yerler nerede dediğiniz anında sizin yanınızdayız . siyah renkli ikinci el alan satan yerler gold renkli apple iphone sx max alan satan yerler istanbulun bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Yeterki siz arayın biz ulaşalım

 hediye kılıf
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum