Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret220057
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim

İphone6s Alan yerler

İphone6s Satın Alan Yerler

İphone 6s satın alan mğazalar, İstanbulda yaşıyorum ve ikinciel iphone6s cep telefonumu satmak istiyorum neresi alır kime satabilirim. kullanılmış cep telefonu alan mağazalar olarak nereleri vardır. İphone6s cep telefonu kaç paraya satabilirim ,istanbulda en iyi değeri kim verir. Biz sizin kıymetli telefonunuza en yüksek alınabiliecek değeri sunuyoruz .

İstanbulda en iyi fiyata iphone6 s alan yerler

Merkezim istanbulun bakırköy ilçesinde bulunmaktadır fakat siz isterseniz uzakta olun isterseniz yakında olun siz satmaya karar verdiyseniz telefonunuzu bulunduğunuz adresten alıyoruz siz birizi arayıp ikinciel iphone6s cep telefonunuz olduğunu söyleyin kaç gb olduğunu söyleyin istanbul bir ucundan diğer bir ucuna bütün semtlere adresinize kadar gideriz bizim için en öemli kriter ürünün size ait olduğunu belli eden faturasının olması yada size ait bir kimlik fotokopisini bizimle paylaşmanız . Arayın iphone6s cep telefonunuzu nakit olarak değerinde satın alalım .

İphone6 s kaç para eder

İphone6s cep telefonu kaç para eder ne kadara satabilirim. Satmak istediğiniz 2.el iphone6s cep telefonunuz kaç gb , apple 6s in rengi nedir, ikinciel 6s in faturası mevcutmu bunların hepsi bir değerlendir kıriteridir. üründe ezik olup olmaması ürünün nekadar daha garantisinin kaldığı Apple iphone 6s in türkiyedenmi alındığı yoksa yurtdışından mı alındığı , apple 6s in kutusunun olup olmadığı bunların hepsi fiyat değerlendirmesi için önemli birer kıriterdir.
arayın istanbulun bütün ilçerinden nakit olarak satın alalım.Birde örnek verecek olursak tefonun piyasa değeri diyelimki 2000 ( 2bin ) tl siz bunu avea turkcell vodafone gibi gsm şirketlerinden taahütle alırsanız 3000 tlye almış olursunuz sizin bunu bin tl ye yükseten almanız ikinciel iphone6s satarken değerin aldığınız fiyat olması anlamına gelmez piyasadaki en düşük değer neyse o değer üzerinden nitendirilir.

forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Hiç Çekinmeden Arayın 
2.el İPhone 6s 
Telefonunuzun değerini
öğrenin
Teklifimizi uygun bulursanız
adresinize kadar geliriz 
Nakit Ödeme yapıp Alırız.
0532 162 96 96