Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret306364
2.el scooter Alım Merkezi

 ikinci el scooter alan yerler

Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası

ps3 tamiri sorusu

Merhaba,

2011 yılında sizden 320 GB PS3 satın almıştım. Dün yazılımını internet üzerinden güncelledikten sonra bozuk veritabanı gibi bir hata verdi ve tarama yaptı. Taramadan sonra reset attı fakat kırmızı ekranda kaldı. Safe mode ile girip onarmak istedim ama menüde takılıp kaldı, USB den yazılımı tekrar kurdum olmadı, HDD ye format atıp tekrar ettim. Şu anda açılmasına rağmen oldukça yavaş çalışıyor. Tepki süresi dakikaları bulabiliyor. Store dan oyun indirdikten sonra kurulum esnasında hata verip oyun dosyasını bozuk dosyaya çeviriyor. Kapanması bile 2-3 dakika alıyor.
Acaba sorun yazılımsal mı donanımsal mı? Siz tamir hizmeti veriyorsanız, kaç günde teslim alabilirim ve tamir ücreti tahmini ne kadar tutar?

İyi çalışmalar.
verilen cevap : selamlar playstation 3 ünüzün sorunun hardiskten kaynaklandığını düşünüyoruz  makinenizi görmemiz kesin bir cevap vermemiz açıdan iyi olacaktır şehir dışındaysanız kargo ile ürünü gönderebilirsiniz hata tahmin ettiğimiz gibi hardisten değilse veya tanir edilemeyecek bir sorunsa keşif ( kontrol ) ücreti alınmayacaktır sorun hardisktense 500 gb lık sıfır hardisk takıyoruz 150 tl montaj dahil fiyatı
Yorumlar - Yorum Yaz
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.859028.9747
Euro31.132931.2576
Hava Durumu
Anket
Bizi Hangi konuyu Araştırıken Buldunuz
Üyelik Girişi
Müşteri Sorularına Cevap
PSP E1000

Site Haritası
Takvim
Saat
forum iphone
 iphone forum