Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret222873
Saat Alan Yerler
2.el model Oyuncaklar
İLETİŞİM
 ikincielci
Site Haritası
Saat
2.el Ev Eşyası Alınır
 2.eleveşyası
Takvim
iPhone 5S Ekran Tamiri

Sizlerin de bildiği gibi Apple iPhone 5S, Apple firmasının en son çıkarmış olduğu akıllı cep telefonudur. Akıllı cep telefonları hayatımızı birçok anlamda kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden bu telefonların üretiminde ileri teknoloji kullanılmaktadır. Haliyle iPhone 5s’in bu ileri teknolojisi onu hassaslaştırmaktadır.  Hassaslığından dolayı bazı dezavantajlar iPhone 5S’inizin ekranının veya bir başka aksanının çatlamasına - kırılmasına neden olur.

“ iphone umun ekranı kırıldı ”, “ iphone 5s ekranı çatladı ”, “ iphone 5 dokunmatiği bozuldu ” diyorsanız bu noktada biz devreye giriyoruz. Garantili bir şekilde iPhone 5S’inizin kırılan ekranınızı tamir ediyoruz.  İphone 5S ekran değişimleriniz ve iPhone5S cihaz hasarlarınız için bize ulaşıp güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. Hassas teknoloji içeren cihazlarınızı tecrübesiz kişilerin tamir etmeye çalışması halinde iPhone 5S’inizin muhtelif aksamlarında farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir.

Bu yüzden hassas olan iPhone 5S dokunmatik ekran larınızı en az onlar kadar hassas ve güvenilir ellere teslim etmeniz gerekir.  Bu aşamada bizim size verebileceğimiz en önemli güvence iPhone ekran tamiri nde hedeflediğimiz %100 müşteri memnuniyeti olacaktır. Şayet bizim tamirini yaptığımız iPhone 5S’inizde herhangi bir hata görürseniz bize yeniden ulaşın ve tamamen ücretsiz şekilde yeniden ekranlarınızı tamir edelim.  Bize web sitemizdeki telefon numaramızdan veya iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

  
2533 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
forum iphone
 iphone forum
2.El Elektronik Eşyalarınızı alıyoruz

PS3,PSP,VİTA, Wİİ Teknik Servis

PSP E1000

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.36577.3952
Euro8.93578.9715
Müşteri Sorularına Cevap
Hava Durumu
Üyelik Girişi